Najnovšie recenzie zo sekcie Foto a kamery

Nikon Z50

Nikon Z50

Overený zákazník CEWE FOTOLAB PeterA

Pridané: 3. februára 2024

Zakúpený v CEWE FOTOLAB

Slušný mirorless, dobré oba kitové objektívy. Nikon si dal na čas, ale spravil dobrý aparát. Mne s veľkými rukami vyhovuje fajn veľký grip na to aké je telo kompaktné. Hore/dole výklopný displej je u mňa výhodou, selfie si neplánujem robiť. Pre vlogerov je vhodnejší skôr Z30.
Nikon sa stará, vydáva nové firmware a zlepšuje AF. V porovnaní s konkurenciou skvelé menu a držanie, AF tak lepší priemer. IBIS (stabilizácia v tele) chýba, ale zasa nie každý konkurent ju má ale zasa kitové objektívy sú stabilizované. Moja jediná výhrada je microUSB port na komunikáciu/nabíjanie, má ho ako jediný z nových Zetkových aparátov Nikon. Ale o tom som vedel, takže pre mňa žiadne prekvapenie. Výdrž na batériu tak priemer, záleží na používaní displeja a wifi/bluetooth.
Pri portétoch na silnom slnku poslúži vstavaný blesk, na presvetlenie tieňov. Pre koho je Z50 vhodný? Pre každého kto chce a má chuť fotiť. Prípadne točiť video fullhd ale aj 4k bez orezu, čo nie je môj prípad, ja netočím, o tomto veľa nenapíšem.
Foťák poslúži aj na street foto, aj pobehujúce deti, nestratí sa ani večer, a ak ho sám do ruky manželke čo nemá šajnu o foto technike, tak aj na automatiku lezú pekné fotky. Odporúčam.

UNI-T UTI720A

UNI-T UTI720A

Overený zákazník Pabex martin

Pridané: 1. februára 2024

Zakúpený v Pabex

• cena/výkon
  • parametre postačujúce pre kontrolu budovy (účel kúpy)
  • prevedenie robustné
  • dizajn
  • trošku chýba klasická fotokamera pre záznam miesta nálezu
  • bolo by fajn aj nejaké púzdro, ale cena už asi nepustila
Suntek HC-812 LTE

Evolveo StrongVision LTE

Evolveo StrongVision LTE

Anonym Anonym

Pridané: 18. januára 2024

Absolutne neodporucam tuto znacku - od zaciatku nam poslali vadny kus, bud nam fotopasca nic neodfotila, alebo ak aj odfotila, tak neposlala foto na mail, po reklamacii nam poslali opraveny kus, ktory nam ale opat nefunguje. Clovek musi spravit a skontrolovat milion veci - kupit, aktivovat sim kartu a neustale kontrolovat ci je tam dostatocny kredit, baterky tam vydrzia cca 10dni, dalej sd karta, stiahnut si neprehladny program do pocitaca, v ktorom skusate vsetky nastavenia aby vam to konecne islo a ked to nejde, riesite to s neochotnym servisakom, ktory Vam odpoveda stylom neotravujte ma! Lutujeme kupu tohto produktu, tolko casu a nervov co nam tato fotopasca uz zobrala!

Reakcia značky EVOLVEO

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás vzniklé komplikace s fotopastí po koupi a že nejste se zakoupenou fotopastí spokojen.
Prvotní nastavení fotopasti vyžaduje více kroků, avšak se nejedná o komplikované postupy. Při nastavení můžete postupovat podle instruktážního videa, které provází krok po kroku nastavením fotopasti. Pokud si s čímkoli nevíte rady - máme i technickou podporu na níže uvedeném kontaktu, kde Vám rádi poradíme s nastavením fotopasti.
Obraťte se prosím na naši technickou podporu [email protected], kde s Vámi vzniklou situaci dořešíme k Vaší plné spokojenosti.
Přeji Vám hezký den.

Panasonic Lumix DC-S5IIX

Panasonic Lumix DC-S5IIX

Overený zákazník FOTO-VIDEO-SHOP Gabo

Pridané: 16. januára 2024

Zakúpený v FOTO-VIDEO-SHOP

• Najlepší full frame na video za vynikajúcu cenu
GoPro HERO12 Black Bundle

GoPro HERO12 Black Bundle

Overený zákazník Alza.sk Milan

Pridané: 13. januára 2024

• Kvalita

Výborná kamera najmä pre záznam športových aktivít Zariadenie sa ovláda intuitívne a jednoducho. Škoda, že v základnej výbave už nie je viac príslušenstva. Zatiaľ sa len učím ovládať zariadenie ale prvé skúsenosti sú výborné.

GoPro HERO12 Black

GoPro HERO12 Black

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 11. januára 2024

(naposledy upravené 12. januára 2024)

Neodporúčam za tu cenu

UNI-T UTi730E

UNI-T UTi730E

Overený zákazník tipa.sk Ivo

Pridané: 9. januára 2024

Zakúpený v tipa.sk

• Citlivosť, presnosť , bohatá škála zobrazovania , ostrosť obrazu.
  • Objekty prechladené do mínusových hodnót vo vybraných poliach teplotu numericky nezobrazuje.
  • Trochu zmetočný manuál
  • Mohli by byť podsvietené tlačítka.

Som spokojný.

Panasonic Lumix DMC-FZ2000

Panasonic Lumix DMC-FZ2000

Overený zákazník CEWE FOTOLAB Ivan

Pridané: 8. januára 2024

Zakúpený v CEWE FOTOLAB

Ako som očakával od tejto značky

Panasonic Lumix DC-G90

Panasonic Lumix DC-G90

Overený zákazník Centrum FotoŠkoda Milan

Zakúpený v Centrum FotoŠkoda

• obrazová kvalita
  • Pomerne ľahký
  • malý, iba o niečo väčší ako gx rada
  • Zatiaľ som na žiadnu nenarazil

Panasonic DC G90 som si kúpil kôli utesneniu a hlavne kôli tomu aby som mal druhé telo k môjmu 9 ročnému Panasonicu GX7, nakoľko som musel stále prehadzovať dlhé a krátke sklá. Síce teraz budem musieť vláčiť dvojnásobnú hmotnosť, ale utesneniu G90ky a možnosť mať na jednom tele krátke a na druhom dlhé, prípadne svetelnejšie sklo to za to nepohodlie stojí.

Tetrao Strix 18

Tetrao Strix 18

Overený zákazník IBO.sk Overený zákazník

Zakúpený v IBO.sk

• Vyhodov sú 2ks. baterii.
Hoppstar Artist

Hoppstar Artist

Overený zákazník FILIPKO HRAČKÁRSTVO Babička

Zakúpený v FILIPKO HRAČKÁRSTVO

Výborný darček pre väčšie deti, vnučke sa páči,sme spokojný ♥️

Insta360 One X3

Insta360 One X3

Overený zákazník SmartWear.sk Filip

Pridané: 6. januára 2024

Zakúpený v SmartWear.sk

• Zatiaľ len testujem čakám na ostatné komponenty
  • Zábavné videa
  • Úprava videa

Nie je upravovali program v slovenčine alebo češtine čo je Veľká škoda.Daju sa natočiť a urobiť zaujímavé videá ale keď ich človek nevie poriadne upraviť nie sú až také dobré a kvalitné.Ak by sa dalo z viacerých miest zatlačiť na doplnenie jazyku bolo by super.

Reakcia obchodu SmartWear.sk

Dobrý deň Filip,
ďakujeme vám za váš pozitívny hodnotiaci komentár a za to, že ste si vybrali náš produkt z naše ponuky :-). Teší nás, že naše zariadenie vám prináša zábavu a že ste s produktom spokojný, aj keď zatiaľ len testujete jeho možnosti.
Čo sa týka vašej pripomienky ohľadom nedostupnosti programu v slovenčine alebo češtine, veľmi si vážime váš názor a ďakujeme za upozornenie. Rozumieme, že prístupnosť lokálneho jazyka môže významne ovplyvniť používateľský zážitok, a preto váš návrh na doplnenie jazykovej podpory preberieme s naším vývojovým tímom.
Snažíme sa neustále zlepšovať naše produkty a služby, a vaša spätná väzba je pre nás dôležitým vodítkom. Dúfame, že budete naďalej s naším produktom spokojný a že vám poskytne veľa hodín zábavy a kreatívneho využitia.
Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky alebo pripomienky, neváhajte sa na nás obrátiť.
S pozdravom,

Zakúpený v AQT

• Kompaktný
  • Ľahký
  • Skladný

Kompaktný a ľahký. Displej na otáčacom kĺbe je výhoda, pomáha to pri netradičných uhloch fotenia. Pre nadšeného amatéra je to určite dostačujúci fotoaparát. Predný roller som na svojich predch. fotoaparátoch nemal, preto neviem posúdiť, či je jeho absencia mínusom.

Sony CyberShot DSC-RX100 VII

Sony CyberShot DSC-RX100 VII

Overený zákazník Prolaika Stanislav

Pridané: 5. januára 2024

Zakúpený v Prolaika

lEN SAMé VýHODY. výSUVNý HLADáčIK A ZOOM A VEľKOSť MINI JE PRE MŇA TO NAJDôLEžITEJšIE čO SA MI TERAZ SPLNILO.

LAMAX W9.1

LAMAX W9.1

Lubor Lubor

Pridané: 4. januára 2024

• kúpil som lebo neskutočná výbava za tie peniaze
  • všetky držiaky ktoré existujú
  • cena v roku 2022 bola 144.-€ v NAY
  • 2x display
  • 4K video
  • 20M foto
  • nebola najlacnejšia zo športových kamier tipoval som priemer
  • dúfal som že vydrží aspoň 2 roky ale treba s niečím začať
  • po 2 mesiacoch prvý servis kamera sa nedala nabiť-vymenili baterku, z videa pri mori nič nebolo
  • po pol roku sa utopili VODOTESNÉ !!! hodinky-diaľkový ovládač-poslali nové
  • po cca roku a pol sa mi podarilo pri otváraní zlomiť kryt USB na nabíjanie kamery
  • v NAY TN sa so mnou ani nebavili, mechanické poškodenie a nech si to riešim sám lebo diagnostika a doprava atď
  • kamera v záruke asi som hulvát otváral som kryt USB ako inokedy podľa mňa nekvalitný materiál na športovú kameru
  • mailom som poslal foto s prosbou do servisu čo s tým
  • po 2hodinách prišla odpoveď zo servisu Bels CZ oprava 50.-€
  • nejdem do toho kamera nemá ani 2roky a čo sa pokazí v nabudúce