Najnovšie recenzie zo sekcie Foto a kamery

GoPro HERO12 Black

Canon IXUS 285 HS

Canon IXUS 285 HS

Overený zákazník Prolaika František

Pridané: 23. apríla 2024

(naposledy upravené 23. apríla 2024)

Zakúpený v Prolaika

• zrozumiteľný návod na použitie, vhudný jak pre amatérskeho fotografa tak aj pre skúsenejšieho
  • mal by sa dodávať aj s pamäťovou kartou.
Sony Cyber-Shot DSC-RX100 III

Sony Cyber-Shot DSC-RX100 III

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 22. apríla 2024

Zakúpený v Alza.sk

• jednoduchosť ovládania, skladnosť, pekné foto
Sony Alpha A7C R

• aplikacia
  • aplikacia
  • angličtina
  • viditelny prísvit
  • nespohaliva informacia o zvyšnej kapacite batérie

za cenu v akcii v poriadku

LAMAX InstaKid1

LAMAX InstaKid1

Overený zákazník MojaLekáreň.sk Monika

Pridané: 19. apríla 2024

(naposledy upravené 19. apríla 2024)

Zakúpený v MojaLekáreň.sk

• kúpila som vnučke na narodeniny, tak verím že bude spokojná
DJI Osmo Action 4 (Standard Combo) CP.OS.00000269.01

DJI Osmo Action 4 (Standard Combo) CP.OS.00000269.01

Overený zákazník SmartWear.sk mvs

Pridané: 18. apríla 2024

(naposledy upravené 18. apríla 2024)

Zakúpený v SmartWear.sk

• absolutne dokonale ovladanie na taku malu vecicku
  • rychly hw, ziadne nabehy
  • baterie vydrzia dost dlho, nie su sw vybijane
  • kamera vhodna pre hocikoho, nie len na akcne zabery brutalnych zjazdov, t. j. aj pre tatkov s rodinkami, paradna hracka
  • mala, skladna, do vacku kludne aj na turistiku
  • sklicko objektivu trci mimo samotneho tela kamery

MOHOL BY SOM TU POPISAT ESTE VELA SUPERLATIVOV, ZASADNA VEC VSAK JE, ZE BATERIE ASI NEMAJU NAVYSE ZIADNE HW OBVODY, KTORE BY RIADILI ICH (zbytocne) VYBIJANIE. Co je neduh dnes bateriami pohananej elektroniky (mobily, drony). Mal som dron dji air2s, kde bolo dokonca aj v navode napisane, ze baterie su proti napucaniu (akoze setreniu) vybijane po nepouziti 24 hod. na 96%, a po 5 dnoch na 60%. Podobne mi robi aj mobil, vybije mi aby som si mohol nabit. Ale ja chcem tu vec nabitu, preto som si ju nabil, a nie ked ju budem potrebovat aby bola vybita... Napucanie bezne nastava po 500 nabijacich cykloch. To znamena, ze k tym 500 cyklom a napuceniu baterie sa dostanem omnoho rychlejsie, aby som si musel kupit novy produkt. To je chore a ekologicke ako cela EU, nastastie DJI OSMO ACTION TYMTO NETRPI, preto uplne staci standard verzia a dokupit iba 1 baterku.

Wachman Solar Pro

Overený zákazník ROY.SK s.r.o. Rupsak

Pridané: 7. apríla 2024

• pevnosť konštrukcie
  • kvalita obrazu
  • veľká spotreba pri časozbere
  • malá citlivosť pohybového čidla

Overený zákazník ROY.SK s.r.o. Hospodár

Pridané: 5. apríla 2024

Zakúpený v ROY.SK s.r.o.

Výhodoyu je zabudovaný solárny panel + krásny obraz

Overený zákazník SmartWear.sk -

Pridané: 3. apríla 2024

Overený zákazník Alza.sk takyy ocas

Pridané: 31. marca 2024

• Zážitok z 360 stupňového videa
  • za tú cenu som čakal, že aspoň nápis mlieko na dva metre prečítam, ale omyl. Farby menej sýte

Nekupujte to, ked tak kúpte aj iné, porovnajte tak ako ja a túto atrapu som vrátil. Vyblednutejšie farby, ostrosť na displeji je pekná, ale na velkej obrazovke keď si tie mega kvalitné zábery púšťam, tak je to také orientačné video, tvári sa že je ostré, ale neprečítam názvy vecí čo sú od toho dva metre, ako by tomu chýbala 1 dioptria. na také stupňe záberu je to málo megapixlov. Dôležíté: ak sa dá do vodotesného púzdra, tak s dvomi tlačítkami neni možné začať nahrávať a ukončiť nahrávanie, len cez aplikáciu a to ešte aby som si do vody bral mobil tak to neexist.

Welltar 7310

Welltar 7310

Overený zákazník ROY.SK s.r.o. Yago

Pridané: 31. marca 2024

Zakúpený v ROY.SK s.r.o.

• Fotopasca je rýchla, po zaznamenaní pohybu hneď reaguje.
  • Zrejme poslúži účelu dostatočne, ale čakal som oveľa viac.
  • Vrátil som sa v čase o 20 rokov naspäť. To je výhoda...
  • Pred 20 rokmi som na digitálny fotoaparát fotil kvalitnejšie fotky a videá ako tento "čínsky šmejd". Vôbec nerozumiem ako sa to za 20 rokov nikde neposunulo, rozumiem len tomu, že je to šmejd a preto to takto fotí. Keby táto fotopasca stála 15 eur a nie 99, nepoviem ani slovo, ale v recenziách sa píšu samé chvály. Potom ako fotia tie lacnejšie? Reálne rozlíšenie optiky je len 5 Mpx, ale fotka je horšia ako na 20 ročnom 3,2 Mpx fotoaparáte. Interpolácia na 32 Mpx má jediný význam, a to zmiasť kupujúceho. Kvalita displeja je na zaplakanie. Som veľmi zvedavý ako dlho vydrží tých 12 bateriek, no mám obavy, že to bude len "spotrebič".

Niekedy mám taký pocit, že keď je na trhu len málo predajcov s podobným produktom, je to celé len jedna propaganda na tieto zaostalé výrobky, aby si ich kupujúci nevedel porovnať.
Píšte preto úprimné recenzie, nie len prázdne hodnotenia.

Olympus OM-1

Olympus OM-1

Overený zákazník Alza.sk Branislav

Pridané: 28. marca 2024

• Krásne fotky.
  • Najlepšia stabilizácia.
  • Perfektný autofocus.
  • Focus stacking je slabý, Canon R8 má špičkový.
  • Hi res mode je taký soft, nevidím v ňom väčší zmysel.
  • Vyššie iso šumí oproti full frame.

Pri stredných a dobých svetelných podmienkach pre mňa omnoho krajšie fotky portrétov ako napr. full frame Canon R8, tam aj keď boli ostré, bolo to akoby bez života, vyzeralo to ako fotka, nie tak skutočne. Ostrí perfektne a stabilizátor je neskutočný. Jediná nevýhoda oproti fullframe je,že si človek pri slabom svetle musí strážiť iso. Pri strednom nie, lebo kombinácia vysokej svetelnosti objektívu a väčšej hĺbky ostrosti pri najväčšej clone udržuje iso nízke. Tak ma tie fotky očarili,že oželiem fullframe výhody vysokého iso (vysoké iso by malo význam,len keby som fotil veľa dynamických scén pri slabom osvetlení). Za mňa super kombinácia foťáku a Pro objektívu, radosť fotiť.

UNI-T UTi720E

UNI-T UTi720E

Overený zákazník ELU.SK Samuel

Pridané: 27. marca 2024

Zakúpený v ELU.SK

• Za tú cenu sa to javí byť celkom solídna termokamera
OXE Gepard II

Evolveo StrongVision Mini

Evolveo StrongVision Mini

Overený zákazník Alza.sk dedojoe

Zakúpený v Alza.sk

• v balení chýba usb kábel takže prístroj bez dispeja je kočka v mechu. Samotný manuál mi nie je moc ústretový, doteraz som pascu nenabehol. Musím si zohnať niekoho inteligentnejšieho

Reakcia značky EVOLVEO

děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vašich zkušeností.
Fotopast Evolveo StrongVision Mini nedisponuje displejem. Součástí balení není USB kabel. K přenosu dat slouží čtečka SD karet, která je součástí balení.
Pokud máte se zprovozněním fotopasti potíže, obraťte se prosím na naši technickou podporu na adrese [email protected] , kde Vám se zprovozněním fotopasti rádi pomůžeme.
Přeji Vám hezký den.

DJI Osmo Action 3 Standard Combo CP.OS.00000220.01

DJI Osmo Action 3 Standard Combo CP.OS.00000220.01

Overený zákazník SmartWear.sk Kuko

Pridané: 25. marca 2024

(naposledy upravené 25. marca 2024)

Zakúpený v SmartWear.sk

Jednoduche ovládanie , odolnosť, magnetický držiak, dobrá výdrž, super video na moje účely, takže spokojnost

Canon PowerShot ZOOM

Canon PowerShot ZOOM

Overený zákazník Alza.sk Marián

Zakúpený v Alza.sk

Za mňa absolútna spokojnosť. Prišiel som mu na chuť až časom, teraz si však neviem predstaviť ísť do prírody bez neho. Vo vrecku nezaberie žiadne miesto a je maximálne pohotový. V prípade potreby mám všetko spustené a nastavené už pri vytiahnutí z vrecka. Stabilizácia je super, nie je problém zachytiť zviera v behu či vtáka v lete. Zaostrí bleskovo, zazoomovanie jedným kliknutím. Je to ideálny fotoaparát a kamera v jednom na dokumentovanie prírody a športu. Samozrejme, nečakajte profifoťák ale žiaden fotoaparát, kamera ani mobil nie je tak skladný a bleskovo použiteľný, ako tento.

Zobrazujem 1 - 20 zo 500 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...25